PARDUOTUVĖS INFORMACIJA

 

„Promo apranga“, MB

Įmonės kodas: 305063527

PVM: LT100012236719

Adresas: Vydūno g. 6-6, Vilnius

LT-06204, Lietuva

Atsiskaitomoji sąskaita:

LT85 7300 0101 5805 7892

Bankas: „Swedbank“, AB

Swift: HABALT22

E.paštas: info@promoapranga.lt

Telefonas: +370 683 89868

 

  

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite daugiau kaip 2000 vienspalvių ar įvairių spalvų, reprezentacinių, kasdieninių ar laisvalaikio drabužių bei aksesuarų. Skirtų kiekvienai dienai ar savaitgalio žygiui gamtoje, prekių vaikams ar darbui, šaltiems bei šiltiems metų sezonams, kurie puikiai atitiks kiekvieno iš Jūsų poreikį. 

 

 

Puiki kokybė, prieinama kaina, platus prekių asortimentas bei patogus bei lengvai suprantamas pirkimas - pagrindiniai principai, kuriais vadovaujamės. Garantuojame Jums aukštą aptarnavimo kokybę, nuoširdumą ir malonų bendravimą.

 

 

Mes dirbame tam, kad Jums suteiktume nepriekaištingos kokybės paslaugas.

 

 

  Partneriams keliame itin aukštus reikalavimus, bendradarbiaujame tik su tais, kurie gali garantuoti ir prisiima atsakomybę už tiekiamų prekių kokybę. Ypatingai svarbu, kad mūsų klientą pasiektų tik kokybiškos prekės. Vartotojai gali pasirinkti prekes iš daugiau kaip 50 skirtingų gamintojų:

FRUIT OF THE LOOM, REGATTA, STORMTECH, ANVIL, B&C, TEE JAYS, XPRES, BAGBASE, WESTFORD MILL, BELLA+CANVAS SG, BEECHFIELD, CARSON, BABYBUGZ, QUADRA, JASSZ, STEDMAN, KUSTOM KIT,  MANTIS, NAKEDSHIRT, SEIDENSTICKER, RESULT, GILDAN, COMFORT COLORS, RUSSELL, YUPOONG, FDM ir kiti.

  

Novatoriška, pažangi, dinamiška, jaunatviška – taip galima apibūdinti įmonę šiandien!

Norėdami, kad Jūsų patirtis internete būtų nepriekaištinga, mes naudojame slapukus. Sutikdami Jūs priimate slapukų naudojimą pagal jiems galiojančias nuostatas.